יום ראשון, 23 ביוני 2019

סוף שנה במרכז המחוננים ברקת

היום חגגתי סוף שנה במרכז המחוננים מרכז ברקת- Bareket Center יחד עם התלמידים ובני משפחתם.
הארוע היה מרגש ואורגן ברמה גבוהה שלא היתה מביישת אוניברסיטה. מי שאחראי לאירוע ולמרכז המדהים הזה, מרכז ששמו הולך לפניו, הוא לא אחר מדוד וצלר ולכן הפעם אשמח שתכירו את האדם שמאחורי המצטיינים.
דוד ווצלר מנהל מרכז ברקת ומנכ"ל עמותת אומץ, הגיע לתחום המחוננים מעבודתו בחינוך שם הבין כי ביכולתו לעזור לכל התלמידים - לחלשים, להיות בינוניים. לבינוניים להיות מצויינים ואת המצויינים למקצע בהתאם ליכולתם.
בעקבות לימודי תורת האילוצים"התבקש להעביר הרצאות במרכזים לילדים מחוננים ומשם הגיע במהירות לניהול מרכז מחוננים בבית שמש כשהחלום שלו היה לעשות שינויי ולעצב את דור ההמשך, ליצור חינוך איכותי, ערכי, משמעותי ומייטבי.
ולכן כאשר היה צורך לפתוח במועצה - מרכז לילדים מחוננים ומצטיינים מהעולם הדתי היה ברור לנו שדוד הוא האדם הנכון .לשמחתנו הוא לקח בשמחה את האתגר והקים במועצה מרכז חינוכי, טכנולוגי, אינטראקטיבי, תרבותי וערכי. כאשר הילדים המגיעים למרכז, נהנים ממרכז הומאני-חברתי (ובזה אין שני למרכז שלנו, לא רק בארץ ישראל, אלא בכל העולם!) ומתוכנית לימודים מגוונת הכוללת קורסים מתחומי האינטליגנציה השונים .
המרכז מוכיח את עצמו כמשנה חיים ומשפיע וזכיתי להיפגש בשפע של סיפורים מרגשים מתלמידיו והוריהם כיצד המרכז השפיע עליהם לטובה ואף השפיע על חייהם.
דוד מאמין "השמים הם ממש לא הגבול". הוא כבר שנה שניה אצלנו ומוכיח זאת כל יום מחדש ובגדול.
דוד אני רוצה להודות לך באופן אישי על המרכז המדהים שאתה מנהל ביד רמה ועל יכולתך להצליח להפיק את התוצאה המקסימלית והמוצלחת ביותר באמצעים הקיימים לרשותך.
תודה!!

שלכם,